Fotoksiążki z pomysłemWiększość z nas robi bardzo dużo zdjęć. Fajne fotoksiążki stanowią one pamiątkę z wakacji, firmowych wyjazdów, przyjęć rodzinnych, imprez, spotkań ze znajomymi. Na fotografiach uwieczniamy towarzyszące nam codziennie emocje, zdarzenia, uczucia.

Chcemy w pewnym sensie zatrzymać chwilę, uwiecznić ją w kadrze obiektywu. Warto stworzyć papierowe odbitki z cyfrowych fotek i zafundować im wyjątkową oprawę. W tym celu doskonale sprawdzą się fotoksiążki. Możemy je stworzyć samodzielnie i zamówić wydruk lub wykorzystać gotowe szablony dostępne np. w ofertach wielu internetowych drukarni.

Fotoksiążka jest doskonałym pomysłem na samodzielne zaprojektowanie wyjątkowego upominku na różne okazje. Możemy podarować ją na Komunię, Chrzest czy osiemnastkę. Modne stały się również fotoksiążki z podziękowaniami, które Młoda Para tworzy specjalnie dla swoich rodziców. Tego typu pamiątka stanowi doskonały wyraz podziękowania za trud włożony w wychowanie oraz wyrazy szacunku. Fotoksiążkę możemy również zaprojektować ze zdjęciami ze ślubu czy podróży poślubnej.

fotoksiążki ślubneDrukarnie oferują wiele różnych wzorów. Motyw przewodni okładek jest dostosowany do okazji. Samodzielnie można wybierać rodzaj papieru, jego odcień, elementy ozdobne. Drukarnie oferują różne formaty (książka może mieć format A5, A6 czy A4). Zdjęcia doskonale będą prezentować się na czerpanym papierze matowym. Kolejnym krokiem jest dobór okładki. Fotoksiążki w miękkiej oprawie są znacznie tańsze, ale twarda oprawa sprawia, że prezentują się one o wiele bardziej elegancko, a zarazem są trwalsze. Do takich zdjęć z pewnością wiele razy będziemy wracać, przeglądać je, pokazywać rodzinie i znajomym. Dlatego warto wybrać twardą oprawę. Ważny jest również doskonałej jakości druk.